Alebo inak povedané, Buď Patrón Kresťanského Animovaného Filmu!

Ako raz povedala asi v súčasnosti najznámejšia slovenská režisérka animovaných filmov Katarína Kerekešová: “Animácia bez koprodukcie najmä v Európe nemá šancu.”

V našom prípade sa snažíme o tvorbu kresťanského animovaného filmu, ktorého pridanou hodnotou je navyše hodnotné evanjeliové posolstvo. Tento typ tvorby má ešte menšie šance na koprodukciu a finančnú podporu od rôznych podporných organizácií.

Na Slovensku sa v roku 2019 podarilo vyrobiť prvý slovenský kresťanský animovaný seriál Koraland. V pláne máme ďalšiu tvorbu, ktorá bude o level vyššie. Ale k tomu, aby bolo možné nové nápady zrealizovať, potrebujeme aj Tvoju pomoc!

Bud_PAF_Banner


Ak tiež ako my vnímaš ako dôležité, aby popri inej produkcii existovalo aj viac kresťanskej animovanej tvorby, budeme vďační za Tvoju modlitbu, za zdieľanie našej výzvy a za akúkoľvek finančnú podporu. Ďakujeme!

Finančne nás zatiaľ možno podporiť nákupom v našom eshope. Druhou možnosťou je pravidelný dar cez Patreon.com. Časom plánujeme pridať aj ďalšie možnosti.

Vyplnením nasledujúceho formulára Budeš PAF! Teda prihlásiš sa za aktívneho podporovateľa kresťanského animovaného filmu a vyjadríš tým ochotu nakúpiť tovar v našom eshope v hodnote aspoň 25€ za rok. Ako vidieť záväzok to nie je nijak veľký, ale svojim dielom môžeš pomôcť dobrej a časom aj veľkej veci. Všetkých prihlásených podporovateľov budeme priebežne informovať emailom o našich aktivitách, tvorbe a novinkách v eshope.

Prihlásenie sa za Patróna kresťanského animovaného filmu:

Beriem na vedomie spracovanie osobných údajov.

captcha
Sem treba zadať text z obrázka: