Ponúkame 3D vizualizácie interiérov a exteriérov, vizualizáciu technických zariadení, systémov i postáv. Vizualizáciu si môžete následne nechať u nás previesť do podoby animácie, ktorá v prípade požiadaviek môže byť doplnená popisným textom. Naše 3D videá môžu byť využité ako inštruktážne animácie, simulácie fungovania zariadení alebo ako promo video.

Visualisation 3D

Animácie prebiehajúce v trojrozmernom priestore prinášajú možnosť zákazníka viac zaujať a umožňujú mu lepšie pochopiť fungovanie produktu. 3D vizualizácie a animácie prinášajú benefity pre propagovanie Vašej značky a Vašej práce.

U nás si môžete objednať profesionálne 3D animácie aj pre reklamné a filmové účely.

Realizujeme takisto 3D návrhy interiérov a exteriérov domov, bytov i firiem. V prípade miestností sa jedná o návrhy kuchyne, spálne, obývačky, kúpeľne a ďalších priestorov a objektov vrátane návrhu celkového zariadenia.

3D návrhy uľahčujú najmä rozhodovanie o zariadení priestorov na bývanie, prácu a relax. Návrhy robíme podľa Vašich požiadaviek presne na mieru. Farby a materiály volíme na základe priania klientov. Tvoríme fotorealistické vizualizácie, ktoré zaujmú osvetlením, materiálmi, textúrami a celkovou kompozíciou.

Náš cenník nájdete na tomto odkaze.

Kontaktovať nás môžete emailom na rfs@realfantasystudio.com alebo nám môžete poslať Vaše požiadavky cez nasledujúci formulár:

Your Name (required)

Your Email (required)

Your Question, Message or Your Order

captcha
Write here the captcha text: